About Left
FixCafe & Restaurant

2005 yılında İstanbul Anadolu Yakası’nda Kurumsal Yemek iş yerlerine günlük tabldot yemek servisinin yanı sıra davet, organizasyon, piknik, kokteyl ve düğünlere toplu yemek üretimi hizmetiyle en özel günlerinizde sizin yanınızdayız.
Sizi “Bugün ne yesek?”, “ Ne yemek yapsak?” derdinden kurtarıyoruz. Personelinize sağlıklı, lezzetli ve kaliteli yemeklerimizi sunmanız için buradayız. Özel günlerinizde misafirlerinize en lezzetli yemeklerimizi ikram etmeniz için bir telefon uzağınızdayız.
Günlük kalori ihtiyacını dikkate alarak hazırlamış olduğumuz lezzetli ve sağlık dostu menüler, Fix Catering ekibinin titiz çalışmaları sonucu sizlere ulaşmaktadır. Temel felsefemiz olan hijyenik üretim koşullarında, usta aşçılarımız tarafından hazırlanmış olan lezzetli ve sağlıklı tüm yemeklerimizi misafirlerinize ve personelinize gönül rahatlığı ile ikram edebilirsiniz.
FixCafe Restaurant Olarak faliyetlerimize Cafe ve Restaurant zincirleri ile sürdürmekteyiz.
FixCafe & Restaurant (Merkez)
Mehmet Akif, Çetin Cd. No:8-B, 34774 Ümraniye/İstanbul
FixCafe & Restaurant (Şube)
Şerifali, Hendem Cd No:51/B, 34775 Ümraniye/İstanbul
About
Owner
VİZYONUMUZ
Sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek, çalışanlarımız ve müşterilerimizle beraber sürekli gelişmeyi sağlamaktır.
MİSYONUMUZ
Müşteri memnuniyeti doğrultusunda öneri ve istekleri dikkate alarak, hijyen-sanitasyon kurallarından ödün vermeden insani tüketime uygun, besleyici ve kaliteli yemek üretmek, sunumunu gerçekleştirmek ve hizmetlerimizi sürekli geliştirerek sektörün önde gelen kurumlarından biri olmaktır.